Kontaktinfo til rådgivere, miljøkontakter og OT

I perioden hvor skolen er stengt er fortsatt rådgivere, miljøkontakter og OT-rådgivere tilgjengelig for deg. Du kan sende e-post eller ringe dem, og møter via skype/teams kan avtales ved behov.

Alle er tilgjengelig i tiden 08.00 – 15.30 (E-post kan du sende hele døgnet).

Kontaktinformasjon rådgivere:

Navn

Program

Telefon

E-post

Anne-Elisabeth Næs

HO, KOM, STH

916 97 844

Anne-Elisabeth.Naes@sameyde.vgs.no

Harald Bakken

RM, EL/IKT, TIP

932 98 441

Harald.Bakken@sameyde.vgs.no

Kari Vatnar Thorsen

IDR, PÅB

906 92 799

Kari.vatnar.thorsen@sameyde.vgs.no

Silje Christensen

DH, MK

476 63 199

Silje.christensen@sameyde.vgs.no

Steinar Winther

BAT/ANL, TRA

907 39 487

Steinar.fredrik.winther@sameyde.vgs.no

 

Kontaktinformasjon miljøkontakter:

 

Kontaktinformasjon oppfølgingstjenesten:

Navn

Telefon

E-post

Aud Strandene

488 94 290

aud.h.strandene@sameyde.vgs.no

Tom Blakstad

907 63 235

tom.blakstad@sameyde.vgs.no

 

Kontaktinformasjon IMDI-rådgiver:

Navn

Telefon

E-post

Gry Tangstad

412 04 980

gta@imdi.no

 

Du kan også kontakte avdelingsleder for elevtjenesten:

Navn

Telefon

E-post

Heidi Paulsen

412 40 809

heidi.paulsen@sameyde.vgs.no

Til toppen